Donice betonowe nowoczesne

Donice betonowe nowoczesne

Donica betonowa A 50/50h50

donice betonowe

Donica betonowa B 100/50h50

donica betonowa prostokątna 100/50h50

Donica betonowa C 50/50h100

donica betonowa kwadratowa 50/50h100

Opis Donice betonowe nowoczesne

Donice betonowe nowoczesne powstają z betonu najwyższej Jakości. Przede wszystkim donice które oferujemy. Z pewnością są bardzo trwałe. Przede wszystkim są bardzo wytrzymałe. Ponieważ ścianki donic mają od 5 do 7cm grubości. W przeciwieństwie do wielu innych donic od konkurencji. Wydaje się że sama grubość betonu to wszystko. Podczas gdy masa tych donic zaczyna się od 110 kg/szt. Być może to mało, jednakże największa donica waży 240kg. Także myślę ze ten aspekt czyni je solidnymi. Godnym uwagi aspektem jest to, że sprzedaję je już ponad pięć lat. Być może nie jest to długo. Jednakże wiele takich produktów obraca się już w pył. Jednakże nasze donice są przede wszystkim mrozoodporne. Świadczy o tym ich wieloletnie przebywanie na dworze. Przede wszystkim bez skutków ubocznych.

Godnym uwagi jest również fakt że donice występują w trzech różnych wymiarach. A raczej bryłach. Przede wszystkim pierwsza która jest Kwadratem. Z pewnością kolejne dwie prostokątami. Pierwsza lżejsza leżącym a druga stojącym. Jednakże wszystkie razem tworzą spójną harmonię. Można powiedzieć, że jedna bez drugiej nie mogą istnieć. Z pewnością pięknie się prezentują przy wejściach do domu. Podczas gdy wkomponowane w tarasy tworzą również nowoczesny styl.

Przede wszystkim donica A. Która ma wymiary 50cm długości oraz 50cm szerokości. Przy czym jej wysokość również ma 50cm. Jej Większą siostrą jest mianowicie Donica B. Która przede wszystkim u podstawy jet prostokątem 50 cm szerokości, oraz 100cm długości. Z pewnością ta donica ma wysokość 50cm jak jej mniejsza siostra A. Kolejną ważną oraz najwyższą donicą jest mianowicie donica C. Która u podstawy jest kwadratem 50cm na 50cm. W przeciwieństwie do mniejszych donic. Ta wznosi się na 100cm

Kolory

Dodatkowym atutem tego systemu donic jest ich dostępność w kilku kolorach. Także z pewnością każdy wybierze kolor mu najbardziej odpowiadający.

Zapraszam do zapoznania się ze specyfikacjami <KLIKNIJ TUTAJ> może i tu coś znajdą Państwo ciekawego.

Social Media