Korytka betonowe

GALERIA

Korytka betonowe

Korytka betonowe

O produkcie Korytka betonowe:

Korytka betonowe produkuje się w wielu wymiarach. Także w różnym kształcie. Producent projektuje je z myślą o wszelkim zastosowaniu. Przede wszystkim Korytka betonowe gromadzą wodę oraz odprowadzają tą ciecz do kratki ściekowej. W zależności od typu korytka. Przewidujemy różną możliwość zastosowania. Ponieważ każde korytko posiada inny kształt. Również zastosujemy do każdego miejsca inne koryto. Kolejnym bardzo ważnym aspektem koryt betonowych przede wszystkim jest specyfikacja z możliwością zastosowania. Bardzo ważną częścią zastosowania cieku wodnego są parametry związane z wytrzymałościami jakim poddamy ciek wodny.

Ponieważ jedno korytko Państwu służy jako odprowadzenie wody z rynny poprzez chodniki w trawę. Kolejne korytko będzie Państwu przebiegło przez kostkę na posesji. Podczas gdy na tej kostce występuje w tym miejscu ruch pojazdów samochodowych. Kolejne korytko mogą Państwo zastosować przy drodze czy też autostradzie. Ponieważ to korytko także zbiera wodę z ulicy. Po czym koryta odprowadzają zebraną wodę do studzienki ściekowej. Kolejny ciek być może zastosujemy w rożnych rowach. Przede wszystkim taka czynność posłuży do wykonania sztucznego dna. Ponieważ koryto w tym miejscu ma za zadanie łatwego oraz szybkiego odprowadzenia wody.

Przede wszystkim przy takim zastosowaniu. Z pewnością skarpy rowów powinny być pokryte płytami ażurowymi. Przede wszystkim w celu zapobiegnięcia osuwaniu się skarp oraz podmywania ich przez wodę.

 

Zalety stosowania koryt betonowych:

Przy takich rozwiązaniach woda będzie miała ukierunkowaną drogę płynięcia. Z pewnością jest to sztuczny tor wyznaczony żywiołowi. Jednakże takie rozwiązania mają dużo plusów. Z pewnością znajdą zastosowanie w specyficznych przypadkach. Ze względu na częste usytuowanie rowów bardzo blisko dróg czy też domów. Z pewnością to rozwiązanie w okresach suszy ma mało istotne zastosowanie. Z pewnością jednak przy obfitych opadach deszczu. Podczas gdy woda by płynęła tak jak jej się to podoba. Ponieważ jest to zależne od ułożenia kuli ziemskiej oraz jej przyciągania. W takim przypadku woda mogła by podmyć na przykład drogę czy też dom. Z pewnością mogło by dojść do poważnych strat materialnych.

Zapraszam państwa do zapoznania się ze specyfikacjami materiałów <KLIKNIJ TUTAJ>. Może i tu coś ciekawego Państwo znajdą.

KOLORY

kolor szary
kolor czarny
kolor brązowy

ciek wodny 25/33/8 szary

ciek wodny 25/338

WYMIARY cieków wodnych

cieki wodne kształty i wymiary

Social Media