Kostka Płukana 4-6-8cm

Arco Lux 6cm

kostka płukana Arco lux 6cm

Savona Lux 6cm

kostka płukana savona lux 6cm

Granito Lux 6cm

kostka płukana granito lux 6cm

Luna Lux6cm

kostka płukana luna lux 6cm

Nostalit Lux 4 cm

nostalit lux 4 cm

Nostalit Lux 6cm

nostalit lux 6cm

Organika Lux 6cm

organika płukana

Bergamo Lux 6cm

bergamo lux 6cm

Kostka Płukana 4-6-8cm

Kostka Płukana 4-6-8cm powstała przede wszystkim z myślą o nowoczesności. Godnym uwagi jest też fakt, że kostka posiada strukturę płukaną. Ponieważ z pewnością tak jest. Godnym uwagi jest przede wszystkim fakt taki, że kostka w przeciwieństwie do innych kostek z pewnością jest płukana. Ponieważ nazwa tego wyrobu jak również i większości wzięła się z pewnością od sposobu produkcji. Reasumując Kostka Płukana 4-6-8cm w przeciwieństwie do innych kostek ma powierzchnię płukaną.

Podczas gdy inne kostki posiadają powierzchnię w przeciwieństwie do tej tylko wibroprasowaną barwioną. <sprawdź tutaj>

Ważnym aspektem jest, że ta kostka powstaje podobnie do innych kostek. Godnym uwagi jednak jest fakt, że tą kostkę odróżnia struktura górna. Z pewnością prawie każdy jest w stanie zauważyć różnicę. Na pierwszy rzut oka to tylko kostka. Jednak fakty oraz realia są inne. Kostka jak i płyty odróżnia chropowata powierzchnia. Która powstaje podczas specjalnego procesu produkcji o którym napiszę po skrócie w kolejnym etapie poniżej. <PRODUKCJA>

Wnioskując ta kostka posiada powierzchowną strukturę podobną do naturalnego kamienia. Z pewnością można stwierdzić fakt, że jest podobna z konkretnej przyczyny. Przede wszystkim jest podobna dla tego, że są to naturalne kamienie. W związku z tym jest to produkt bardzo trwały.

Ponieważ jak każdy wie oraz czasem widzi drogi oraz deptaki powstałe dawno temu z kamieni granitowych. Z pewnością się zastanawia ile mają lat ponieważ wyglądają tak pięknie. Przede wszystkim godnym uwagi jest fakt taki, że te elementy są praktycznie wieczne ze względu na swoją niską nasiąkliwość wodą oraz odporność na ścieranie. W związku z tym napisałem prawie wieczne ponieważ podlegają procesowi ścierania. Z pewnością nie da się zetrzeć takiej kostki w kilka lat. Ponieważ taki proces trwa dziesiątki lat.  W przeciwieństwie do standardowej betonowej kostki. Reasumując wybór należy do naszego Klienta.

 

Proces Produkcji tego wyrobu|:

Z pewnością musimy zacząć od materiałów które możemy użyć a przede wszystkim są używane do produkcji Kostki Płukanej które Państwu oferujemy. Ponieważ cała technologia jest bardzo skomplikowana tak więc zapraszam do artykułu <KLIKNIJ TUTAJ> jak również do ciekawych filmików.

Social Media