Kostka płytki ekologiczne

Kostka płytki ekologiczne

Kostka płytki ekologiczne

Eco Deck 8-10cm

Kostka płytki ekologiczne

Eco Quadro 8cm

Kostka płytki ekologiczne

Meba Ażur 8-10-12 cm

Meba Ażur 8-10-12 cm

Przede wszystkim Kostka płytki ekologiczne powstały w oparciu o wymogi  oraz zapotrzebowanie. Ponieważ ten dział niesie ze sobą rożne produkty wykorzystywane w różnych celach.

Kostki ekologiczne:

Z pewnością są kostki które spełniają się jako produkt który przepuszcza wodę w podłoże. Ponieważ zapobiega zbieraniu się wielkich skupisk wody podczas opadów. Z pewnością jeżeli jest źle przygotowane podłoże oraz źle położona ta kostka ekologiczna to i tak woda może się gromadzić. Z pewnością jednak nawet przy najlepiej wykonanym podłożu oraz najlepiej ułożonej oraz zaprojektowanej nawierzchni kostki. Podczas bardzo dużych opadów deszczu ten efekt może się pojawić.

Kostki ekologiczne mają nie tylko za zadanie odprowadzania wody do gruntu. Bardzo ważnym aspektem kostki ekologicznej jest również estetyka. Ta kostka musi się również dobrze prezentować. Z pewnością tak jak kostki melanż czy też płukane. W związku z tym powstało parę rodzajów do wyboru. Także nie musimy się martwić oraz być skazanym na narzucenie jednej koncepcji. Mamy do wyboru również kilka kolorów. Także są do wyboru różne grubości uzależnione od potrzeb.

Zapraszam do działu płyty.

Płyty ekologiczne:

Płyty ekologiczne mają również kilka może nawet kilkanaście wzorów. Wszystkie jednak płyty ekologiczne równie dobrze spełniają swoja funkcję. Różnice w kształcie oraz wizualne mianowicie tych płyt powstały w oparciu o wymogi klientów. Każdy producent chce uzyskać jak najlepszy efekt wizualny płyt. Z pewnością nie tylko producenci tego chcą. Państwo jako nasi klienci także chcą zawsze czegoś nowszego, nowocześniejszego. W związku z tym powstają różne kształty tych płyt ekologicznych. Które możemy montować w różnych miejscach do tego przeznaczonych.

Zastosowanie płyt ekologicznych jest wszelakie. Bardzo podobnie do kostki brukowej. Przede wszystkim zastosowanie zależy od grubości płyt oraz ich przeznaczenia. Z części płyt możemy wykonać podjazdy oraz parkingi. Z pewnością z kolejnych płyt będziemy mogli wykonać tylko przestrzenie stworzone dla ruchu pieszego. W przeciwieństwie do kolejnych płyt będą mogły służyć jako drogi techniczne czy też drogi przeciwpożarowe.

Przed zakupem zapraszam do zapoznania się ze specyfikacjami materiałów. <KLIKNIJ TUTAJ>

Social Media