Krawężniki łukowe

GALERIA

Krawężniki łukowe

Krawężniki łukowe

O produkcie Krawężniki łukowe

Krawężniki łukowe przede wszystkim jest to tylko i wyłącznie dodatek do systemu krawężników. Bardzo ważnym aspektem jest fakt ponieważ występują tylko o grubości 15cm. Niestety nie jest produkowany w wersji 20cm. Jednak że krawężnik 20cm z uwagi na soją grubość, wagę oraz cenę jest bardzo rzadko używany. W związku z tym producent nie stworzył formy do produkcji krawężnika łukowego o grubości 20cm. W związku z zapytaniami o krawężnik łukowy o grubości 20cm uzyskałem informację że podobnież produkowane są najbliżej w Niemczech. Potwierdziło to także kilku klientów. Którzy z pozytywną myślą kontaktowali się ze mną z chęcią zakupu tego produktu. Niestety ne jestem w stanie udzielić pomocy w tej sprawie. Nie chcę też negować. Być może ktoś w naszym kraju je produkuje. Jednakże ja nie mam takiej informacji. Piszę o tym w związku ze zbędnymi zapytaniami.

Krawężniki łukowe z mojej oferty występują przede wszystkim w dwóch formach. Posiadam na sprzedaż krawężnik łukowy wklęsły oraz krawężnik łukowy wypukły. Ze względu na zastosowania są również produkowane także w wielu promieniach łuku. Jednakże krawężnik łukowy zewnętrzny produkowany jest tylko i wyłącznie w dwóch promieniach. Z pewnością są to promienie fi8m oraz fi12m. Jednak ten krawężnik bardzo rzadko zastosujemy. Bardzo możliwe że przydatność tego elementu znajdzie zastosowanie w jednym przypadku na milion. Z pewnością ten krawężnik ma dostępne kolory tj. podstawowy szary, czarny oraz czerwony.

Krawężniki łukowe wewnętrzny:

Ponieważ drugą sekcją krawężnika łukowego jest krawężnik wewnętrzny. Najbardziej pospolity. Także ten właśnie krawężnik najczęściej inwestor stosuje.Ponieważ z tego krawężnika powstała by na przykład donica, miejsce które zabezpiecza latarnię. Jak również zatoczka dla bezpiecznego przejścia dla pieszego. Bardzo ważnym aspektem tego krawężnika jest fakt, że kupimy go w kilku różnych promieniach. Ponieważ Producent produkuje ten krawężnik o promieniu 0,5m; 1m; 2m; 3m; 5m; 8m; 12m;.

W związku z tym krawężnik łukowy wewnętrzny pomoże nam wykonać bardzo wiele. Unikając przede wszystkim cięcia krawężników. A przede wszystkim formować je w łuki z kawałków. Mimo że sposób był kiedyś bardzo modny. Aczkolwiek wielu wykonawców chyba nie wie że jest taki krawężnik i nadal bawi się w cięcie krawężniaka na kawałki oraz formowanie luku. Jest to oczywiście praca żmudna oraz bardzo czasochłonna. Także zachęcam do skorzystania z naszej oferty. Przede wszystkim decydując się na nasze krawężniki łukowe zaoszczędzają Państwo masę czasu pracowników. A co za tym idzie sporo pieniędzy.Ponieważ praca wykonana szybciej daje możliwość wykorzystania pracownika do innej pracy. Oczywiście jest również spora oszczędność na paliwie do piły oraz tarczy diamentowej do piły. Która jak wiemy jako fachowcy kosztuje czasem więcej niż paleta krawężnika.

Zapraszam do zapoznania się ze specyfikacjami materiałów w celu uniknięcia pomyłki. <KLIKNIJ TUTAJ> Zapraszam również tu, może znajdą Państwo jakąś inspirację.

KOLORY

szary
czarny
czerwony

WYMIARY

Krawężniki łukowe

Social Media