Krawężniki proste

GALERIA

Krawężniki proste

Krawężniki proste

O produkcie Krawężniki proste:

Krawężniki proste są to obrzegowania które powstają w oparciu o  budownictwo drogowe ciężkie. Piszę ciężkie ponieważ krawężniki przede wszystkim spotkam w całej infra strukturze drogowej. Zarówno wykonanych z kostek brukowych. Jak również na ulicach z masy bitumicznej. Z tego produktu wykona się również obrzeża na parkingach. Z pewnością wykonana infrastruktura jest przeznaczona pod ruch samochodowy. Zarówno pod samochody osobowe jak również ciężarowe. Ponieważ w tym przypadku posiadam krawężniki o trzech grubościach. A przede wszystkim każdy krawężnik ma podobne zastosowanie. Z pewnością jednak wszystkie grubości krawężnika są przystosowane do innego typu ruchu.

W związku z tym zapoznania się z dokumentem krawężnika gdzie może być zastosowany  zapraszam na stronę ze specyfikacjami. <KLIKNIJ TUTAJ>

Ponieważ każda oferowana przeze mnie rzecz posiada atest oraz wszelką nie zbędną aprobatę. Dla tego tez zapraszam do zapoznania się z tym dokumentem. Ponieważ powstały te dokumenty dla wyrobu a nie odwrotnie. Po zapoznaniu się z dokumentem będą Państwo pewni czy można zastosować dany krawężnik w wybranym miejscu.

Wymiary krawężników

Pierwszy krawężnik który oferuję to jest krawężnik 12/25/100cm Oczywiście jest bardzo rzadkim asortymentem do ujrzenia. Ponieważ jest spory kłopot ze sprzedażą. Dla tego też producent mało kiedy produkuje ten krawężnik. Kolejnym ważnym aspektem odnoszącym się tego krawężnika jest fakt, że Państwo również go nie zauważają. Pomimo że zamontują go w wielu miejscach. Być może zamontują go brukarze na podjazd czy też parking.

Kolejny produkt ta grupa posiada mianowicie krawężnik 15/30/100cm. Jest to krawężnik bardzo popularny. Układa się go praktycznie wszędzie. Przede wszystkim na obrzeżu drogi czy parkingu. Ponieważ jest najbardziej uniwersalny ten produkt. W związku z tym Producent każdy jeden najczęściej go produkuje. Ja również na składzie mam zawsze w zapasie tylko ten krawężnik z serii prostego krawężnika.

Kolejna partia przynosi nam krawężnik prosty 20/30/100cm. Przede wszystkim spotkamy go na drodze expresowej oraz parkingu przeznaczonym Dla aut ciężarowych. W przeciwieństwie do poprzedniego krawężnika straszy wielkością oraz wagą.

Zapraszam do zapoznania się ze specyfikacją. <KLIKNIJ TUTAJ> Może i tu coś ciekawego się znajdzie.

KOLORY

kolor szary
kolor czarny
kolor czerwony

Kształt

krawęznik prosty kształt

WYMIARY

Krawężniki proste wymiary

Social Media