Krawężniki skośne

GALERIA

Krawężniki skośne

Krawężniki skośne

O produkcie Krawężniki skośne

Krawężniki skośne są nieodzownym elementem przy układaniu wszelkich zjazdów. Są tak wykonane że umożliwiają połączenie krawężnika prostego z krawężnikiem najazdowym. Bardzo ważnym aspektem jestze w tym przypadku możemy uniknąć docinki krawężnika. Jednak nie tylko z części czołowej. Przede wszystkim z dolnej części po całej długości.

W przypadku jednak próby połączenia krawężnika prostego ze skośnym przy użyciu krawężnika prostego. Z pewnością czeka nas docinka krawężnika po całej długości z dolnej części. W przeciwnym przypadku w celu uniknięcia docinki. Czeka na nas żmudna praca przygotowania podłoża. Jednak że docinka i tak nas nie ominie. Z pewnością i tak czekają na nas dwa ciecia obu krawędzi przynajmniej jednego krawężnika z prawej strony oraz lewej. Z pewnością jak wykonawca ceni czas pracy swoich brukarzy zastosuje te krawężniki.Przy zamawianiu tych krawężników trzeba wziąć pod uwagę fakt. Ze przede wszystkim te krawężniki występują jako prawe oraz lewe. Przede wszystkim chodzi. O fakt że krawężnik skośny prawy. Z pewnością różni się kształtem od prawego. W związku z tym prawego krawężnika nie da się zamontować z lewej strony. Przede wszystkim odwrotnie tego też nie zrobimy.

 

Róznice:

Krawężnik posiada jedna stronę dostosowana do krawężnika drogowego prostego. W przeciwieństwie druga strona tego krawężnika jest odbiciem krawężnika najazdowego. Ponieważ krawężnik różni się dość drastycznie górna krawędzią. Także powstał w tym celu ten element. Jest to taka przejściówka lub inaczej redukcja krawężników. Można pominąć fakt użycia tego elementu jednak niesie to za sobą szereg różnych prac które nie są warte różnic cenowych pomiędzy tymi elementami.

Oczywiście te krawężniki występują tak samo w dwóch grubościach jak krawężniki proste oraz krawężniki najazdowe. W związku z tym pasują do siebie idealnie.

Z pewnością jest to bardzo duże ułatwienie pracy wykonawcy. Jednak takie zastosowanie niesie za sobą również względy estetyczne. Ponieważ krawężnik najazdowy różni się. Głównie górną częśćią względem krawężnika najazdowego.

Kolory są również takie same jak w przypadku krawężnika najazdowego. Z pewnością też krawężnika prostego.

Zapraszam do zapoznania się ze specyfikacjami materiałów na stronie. <KLIKNIJ TUTAJ> Możliwe że i tu znajdzie się coś ciekawego.

KOLORY

klor szary
kolor czarny
kolor czerwony

Kształt

Krawężniki skośne

WYMIARY

Krawężniki skośne

Social Media