Mur oporowy L-KA

Mur oporowy L-KA

Mur oporowy L-Ka

Mur oporowy L – KA 80cm

Mur oporowy L-KA 80cm

Mur oporowy L-KA 120cm

Mur oporowy L-KA 80cm

Mur oporowy L-KA 305cm

Mur oporowy L-KA 305cm

Opis Murów oporowych L-KA

Mur oporowy L-KA powstały jako elementy Architektury krajobrazu. Przede wszystkim w prosty sposób. W przeciwieństwie do wielu innych elementów prefabrykowanych. Z pewnością pozwalają wprowadzać wielkie zmiany w naszym otoczeniu. Przede wszystkim pozwalają regulować wysokości powstałe. W związku z ukształtowaniem terenu. Przede wszystkim wysokości murów oporowych. W przeciwieństwie do np. palisad. Z pewnością osiągają wysokości do kilku metrów. Przede wszystkim w mojej ofercie mury oporowe. Ze względu na swoja wagę. Z pewnością osiągają wysokość do 305cm.

Przede wszystkim jest to spowodowane wagą. Być może są producenci którzy produkują wyższe. Przede wszystkim ja jeszcze nie spotkałem.

Ponieważ mur oporowy ma kształt typu L. W związku z tym sam montaż nie jest taki prosty. W przeciwieństwie do palisad. Z pewnością jednak w porównaniu do palisad. Przede wszystkim bardziej. Ważnym aspektem jest stabilność oraz wytrzymałości. Dla tego że mur oporowy ma podstawę w kształci litery L. W związku z tym jest bardzo solidnie posadowiony.

Z pewnością jest to element Specyficzny. Przede wszystkim zaprojektowany w sposób. Prawie idealny. Przede wszystkim napisałem prawie z jednego powodu. Ze względu właśnie na siły działające na ten mur. Ponieważ siły które na nie działają mogą być różne. W związku z tym jest jeszcze jeden system takich murów. Z pewnością są to mury T-KA. Z pewności jednak i one nie są idealne.

Zastosowanie plusy i minusy:

Mury oporowe L-KA jak każdy produkt ma plusy oraz minusy. Przede wszystkim musimy zadać pytanie. Dla tego że w tedy będzie wiadomo co zamontować czy mur oporowy L-Ka czy T-Ka. Przede wszystkim L-Ka ma stopę podstawy z jednej strony. W przeciwieństwie do T-Ka. Z pewnością więc mogą na ten Mur Oporowy L-Ka. Przede wszystkim oddziaływać siły tylko z jednej strony. Reasumując możemy wykonać niwelację terenu. Ze względu na nacisk tylko z jednej strony. Przede wszystkim wykonamy też wszelkie tarasy jak również murki oporowe.

Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się ze specyfikacją <KLIKNIJ TUTAJ> może i tu znajda państwo coś ciekawego.

Social Media