Obrzeża dekoracyjne

Obrzeża dekoracyjne

Obrzeża dekoracyjne

Obrzeże Palisadowe

Obrzeża dekoracyjne

Obrzeże Palinea Decor

Obrzeże Palinea Decor

Opis Obrzeża dekoracyjne

Obrzeża dekoracyjne są wykończeniem naszej kostki brukowej lub płyt tarasowych. Przede wszystkim tych wykończeń kostki brukowej jest na prawdę bardzo wiele. Każde z tych obrzeży dekoracyjnych posiada inna strukturę. Ponieważ jedna część obrzeży dekoracyjnych jest gładka a inna część chropowata. Z pewnością struktura chropowata również będzie różna w zależności od producenta. Ponieważ każdy używa innej frakcji kruszywa. Także w efekcie końcowym uzyskamy różne struktury porowatości na naszych obrzeżach.

Kolejnym aspektem podziału obrzeży dekoracyjnych będzie również podział na bardzo dużą różnorodność kolorów. W tym przypadku również w zależności od producenta będą różne kolory 0raz odcienie. Jednak w tym miejscu bym się na chwilę zatrzymał. Ponieważ każdy producent pomimo podstawowych kolorów. Przede wszystkim posiada własne unikalne melanże. Tych kolorów nie powtarza żaden inny producent. Receptury są opracowywane przez własnych technologów. Dla tego też powstają spore różnice kolorów pomiędzy producentami. Jedne kolory obrzeży dekoracyjnych będą się podobały jednej grupie odbiorców a z kolei inne kolory  będą miały innego klienta. Odnieśmy się do powiedzenia: nad gustami się nie rozmawia.

Oczywiście wszystkie te obrzeża w katalogach wyglądają bardzo pięknie. Jednakże towar do klienta dojeżdża nie obrobiony za pomocą komputera. W związku z tym będzie spora różnica. Jednak wszystkie zdjęcia zamieszczone na mojej stronie to nie jest fotomontaż. Po pierwsze sprzedaję tylko i wyłącznie produkty które mogę Państwu pokazać na żywo na moim ogrodzie pokazowym. W przeciwieństwie do wielu dystrybutorów również nie impregnujemy naszych produktów pod klienta. Oferujemy pokazanie takich produktów jakie rzeczywiście są. Dla tego też i zdjęcia są robione na naszym ogrodzie bądź dostajemy je od klientów. Którzy zakupili nasze wyroby. Oczywiście zdjęcia nie podlegają fotomontażowi. Są jedynie pomniejszone,dodane znaki wodne i na tym się to wszystko kończy. Dla tego też te zdjęcia nie wyglądaja jak obrazki.

Zakup

Przed zakupem zapraszam do zapoznania się ze specyfikacjami materiałów w celu uniknięcia pomyłki. <KLIKNIJ TUTAJ>. Zapraszam również tutaj. Możliwe że znajda Państwo również coś ciekawego.

Social Media