Obrzeże trawnikowe

GALERIA

Obrzeże trawnikowe

Obrzeże trawnikowe

O produkcie Obrzeże trawnikowe

Obrzeże trawnikowe jest to przede wszystkim obrzeże które postało przed naszą erą. W związku z tym od tamtego momentu powstało już prawdopodobnie setki innych obrzeży. Może dekoracyjnych a może jeszcze innych. Jednak te obrzeża nadal cieszą się sporym powodzeniem. Na pewno nie chodzi do końca tu o cenę. Że niby to taki stary produkt to jest taki tani. Niestety ale tak nie jest. Przy ilościach jakie czasem klienci kupują to różnica wychodzi paru zł. Jednak wielu klientów stawia na materiały  jak również rozwiązania które powstały przed nasza erą. Z jednej strony się nie dziwię. Ponieważ pomimo nowoczesności oraz technologi kiedyś przykładano więcej uwagi, że produkt ma być stworzony tak aby służył bardzo długo.

Nawiązując do tych klasycznych obrzeży występują w trzech grubościach. Najbardziej rozchwytywane obrzeże 6/20/100cm. Tak na prawdę powstało zaraz z początkami kostki brukowej i do dzisiaj jest produkowane. Pomimo że bardzo wiele wzorów kostek z tamtych czasów zaprzestano produkować. To obrzeże mogą Państwo zamontować na wszelkich chodnikach, alejkach itp. To obrzeże można wykorzystywać tylko i wyłącznie przy obciążeniu ruchem pieszych. Nie może się odbywać przy użyciu tych obrzeży żaden ruch pojazdów samochodowych.

Kolejny produk z serii Obrzeże trawnikowe będzie oczywiście obrzeże 8/25/100cm. Ten produkt również powinien być stosowany jako brzeg naszej kostki brukowej czy też tarasu. Oczywiście po nim podobnie do poprzednich obrzeży 6/20/100cm nie powinien się po nim odbywać ruch samochodowy. Jest to spowodowane oczywiście wytrzymałością materiału. Z pewnością także będzie bardzo ważne jak zostało zamontowane obrzeże.

Jeszcze bardziej może Państwu się przyda obrzeże 8/30/100cm. Jest już to największy oraz najmasywniejszy wyrób z serii obrzeży klasycznych. Przede wszystkim zastosujemy go podobnie do poprzedniego obrzeża. Wreszcie z tego obrzeża można wykonać obrzegowanie naszego podjazdu. Przy czym zakładając że nie będą po nich jeździły samochody.

Atesty

Przed zakupem zapraszam do zapoznania się ze specyfikacjami materiałów w celu uniknięcia pomyłki. <KLIKNIJ TUTAJ>. Zapraszam również tutaj. Możliwe że znajda Państwo również coś ciekawego.

KOLORY

Kształt

Obrzeże trawnikowe

WYMIARY

Obrzeże trawnikowe