Palisada antyk 11/20 COM

GALERIA Palisada antyk 11/20 COM

Palisada antyk 11/20 COM

WYMIARY

Palisada antyk 11/20 COM

Palisada antyk 11/20 COM

O produkcie

Palisada antyk 11/20 COM jest elementem o wszechstronnym zastosowaniu. Z pewnością wykorzystamy ją do wielu celów. Ponieważ jej specyficzna struktura antyczna jest nie zwykle stylowa. Przede wszystkim nawiązuje do starości a jednak wnosi do otoczenia nowoczesność.

Ponieważ proces uzyskania takiej struktury nie jest prosty w związku z tym cena palisady też nie jest najniższa. Jednakże Palisady antyk z tej serii mają na prawdę wysoka jakość. Oczywiście zapraszam do poznania materiału na własne oczy na naszym ogrodzie pokazowym. Z pewnością Państwo potwierdzą moje zdanie na temat tych palisad antyk.

Przede wszystkim Palisady antyk są produkowane w kilku różnych wysokościach. W związku z tym zastosowanie będzie wszechstronne. Jednajże te palisady maja ograniczoną wysokość do 40cm. W związku z tym wyróżniamy takie palisady jak Palisada antyk 20cm, Palisada antyk 30cm oraz Palisada antyk 40cm. Najbardziej jednaj może być godny uwagi fakt, że palisada ma grubość 20cm a szerokość to 11cm. Także jest elementem rzadko spotykanym.

Zastosowanie:

Z pewnością będzie się pięknie prezentowała na podmurówce naszego ogrodzenia. Ponieważ możemy układać ja w pionie taj jak układamy standardowo palisady. W związku z tym uzyskamy dosyć nie typową podmurówkę która mogą Państwo zobaczyć na zdjęciu. W przeciwieństwie do układania tej palisady w pionie. Także możemy układać ją jak cegłę jedną na drugiej aż do odpowiedniej wysokości. Oczywiście pamiętając że należy co drugi rząd przeciąć jedną palisadę na dwie równe części. Przed wszystkim po to by nasze fugi wyszły ładne oraz równe. Bardzo ważnym aspektem przy wykonywaniu ogrodzenia. Z pewnością jest możliwość zamówienia różnych palisad. Przede wszystkim tylko po to aby uniknąć docinki w celu przełożenia cegieł o pół.

Także innym ważnym aspektem jest możliwość regulowania szerokości ogrodzenia co 10cm. Ze względu na różnicę wysokości palisad co 10cm.

Zastosowanie

Przede wszystkim ta palisada posłuży do wykonania również obrzeży kostki brukowej. Także wszelkich nie wysokich tarasów. Oczywiście wykonamy również z tej Palisady wszelkie schody oraz donice.

Przed zakupem zapraszam do zapoznania się ze specyfikacjami materiałów w celu uniknięcia pomyłki. <KLIKNIJ TUTAJ>. Zapraszam również tutaj. Możliwe że znajda Państwo również coś ciekawego.

KOLORY

Social Media