Palisada Krawento Gala

GALERIA Palisada Krawento Gala

Palisada Krawento Gala

WYMIARY

wymiary krawento

Palisada Krawento Gala

O produkcie:

Pakowanie:

  • szt/opakowanie 90
  • waga kg/szt 8,5
  • waga palety (kg) ok. 860

 

Przede wszystkim Palisada Krawento Gala zastępóje wszelkie obrzeża. Z pewnością które stosujemy w koło kostki brukowej oraz płyt tarasowych. Ze względu na kształt tych palisad możemy z nich wykonać wiele ozdobnych rzeczy w otoczeniu naszego domu. Przede wszystkim palisady przypominają mini krawężniki. Prawdopodobnie pocięte na wąskie paki. Ponieważ jednak nie jest to pocięty krawężnik tylko gotowy produkt. Ponieważ właśnie w takim kształcie wychodzi z formy produkcyjnej.

Podczas gdy trwa produkcja oraz zasypywanie form produkcyjnych betonem. Podobnie do kostki brukowej, zostaje wlany kolorowy beton do formy. Wreszcie po tym procesie otrzymujemy małe kolorowe palisady Krawento. Ponieważ nie posiadają one koloru jednolitego. W związku z tym otrzymujemy piękne palisady Krawento melanż w czterech różnych kolorach. Ponieważ te kolory będą współgrały z otoczeniem ogrodu. Także pasują kolorystycznie do kostki brukowej oraz płyt tarasowych.

Z pewnością zastosowanie tych palissd melanż będzie na schodach do domu jak również w ogrodzie. Być może zastosujemy je jako obrzeże naszej kostki brukowej na podjeździe. Podczas gdy przy chodnikach również zaprezentują się pięknie. W przeciwieństwie do standardowych obrzeży wniosą ożywienie oraz nowy wygląd do naszej infrastruktury ogrodu.

Prawie pewne że nie uda nam się wykonać koła o małym promieniu. Ponieważ Krawento ma wszystkie krawędzie w kącie prostym. W związku z tym będą powstawały szczeliny pomiędzy elementami. Także efekt wizualny będzie niezachwycający. Być może przy kole o większym promieniu powstaną mniejsze szczeliny.Także w tym przypadku efekt może być zachwycający.

Ważnym aspektem jest fakt, że możemy regulować wysokość swobodnie tymi palisadami. Ponieważ kolor ozdobny na Krawento nie jest tylko w górnej jego części. W przeciwieństwie do wielu innych podobnych produktów. Podczas gdy zajmuje on niemal całą powierzchnię palisady.

 

Ważne:

Przed zakupem zapraszam do zapoznania się ze specyfikacjami materiałów w celu uniknięcia pomyłki. <KLIKNIJ TUTAJ>. Zapraszam również tutaj. Możliwe że znajda Państwo również coś ciekawego.

KOLORY

Palisada ozdobna

wenge

Palisada ozdobna

jesień

Palisada ozdobna

gray shadow

Palisada ozdobna

grafit

Social Media