Palisada łupana 11/10 COM

GALERIA Palisada łupana 11/10 COM

Palisada łupana 11/10 COM

Palisada łupana 11/10 COM

O produkcie:

Z pewnością z tej Palisada łupana 11/10 COM stworzymy bardzo wiele. Ponieważ jej przekrój jest już dosyć duży. Także w takim przypadku wysokość sięga już 80cm. Także duży atutem tych palisad łupanych jest to, że występują w wysokościach takich jak Palisada łupana 11/10h20, Palisada łupana 11/10h30, Palisada łupana 11/10h40, Palisada łupana 11/10h57, oraz Palisada łupana 11/10h77 cm.

Przede wszystkim te palisady zastosujemy do wszelkiego rodzaju niwelowania różnic pomiędzy terenami. Może to być różnica tarasu z gruntem. Być może będzie to również różnica wjazdu do garażu w podziemia czy też do ponad grunt. Z pewnością wykonamy również wszelkiego rodzaju schody z Palisada łupanej. Ponieważ mamy do wyboru na prawdę wiele elementów. Także nie będzie problemu aby tego nie wykonać.

Podobnie do innych palisad z tej palisady również wykonamy wszelkie obrzeża kostki brukowej oraz płyt tarasowych. Z pewnością takie obrzeża palisadowe będą się pięknie prezentowały na naszym podjeździe. Być może na naszych chodnikach do domu jak również w koło domu. Także się pięknie odwzoruje nasza Palisada łupana.

Z pewnością możemy również wykonać z palisady łupanej grilla oraz wędzarnię. Ponieważ ten element występuje już w dość dużych elementach. Z pewnością może posłużyć jako element konstrukcyjny. Oczywiście przy takiej budowie musimy użyć odpowiednich klejów. Ponieważ nasza konstrukcja musi być mocna oraz stabilna. Także musi ona być zaprojektowana tak aby mimo użytego kleju nie rozpadła się od przysłowiowego wiatru.

Być może ktoś wykona ogrodzenie z palisady łupanej. Prawdo podobnie jest to fajny pomysł. Także jen z moich klientów posłużył się palisadą w takim celu. Z pewnością w galerii takie zdjęcie się znajduje. Ponieważ ten sposób jest bardzo ekonomiczny w odniesieniu do efektu. Także jak najbardziej polecam.

 

Kolory

Godnym uwagi jest fakt, że do dyspozycji mamy różne kolory palisady łupanej. Przede wszystkim mam palisadę białą, oraz kilka kolorów palisad melanż. Dodatkowo znajdzie się podstawowa szara palisada oraz palisada grafitowa a także piękna palisada brązowa.

Przed zakupem zapraszam do zapoznania się ze specyfikacjami materiałów w celu uniknięcia pomyłki. <KLIKNIJ TUTAJ>. Zapraszam również tutaj. Możliwe że znajda Państwo również coś ciekawego.

WYMIARY

Palisada łupana 11/10 COM

KOLORY

Social Media