Palisada łupana 11/5 narożna

GALERIA Palisada łupana 11/5 narożna

Palisada łupana 11/5 narożna

WYMIARY

Palisada łupana 11/5 narożna

Palisada łupana 11/5 narożna

Opis:

Przede wszystkim ta Palisada łupana 11/5 narożna znajdzie zastosowanie na połączeniu  palisad. Z pewnością na połączeniu pod kontem prostym czy też nie wiele rozwartym oraz ostrym. Jednak najbardziej pasuje do konta protego 90stopni. Oczywiście są to naroża połączeń palisad. Z pewnością nie uzyskamy takich połączeń kiedy będzie palisada układana w linii prostej. Także nie wykorzystamy palisady narożnej jak będziemy układać z palisad różne koła.

W przeciwieństwie do innych palisad łupanych oraz antyk z tej Palisady łupanej narożnej nie wykonamy żadnej linii prostej ani łuku. Ponieważ ta palisada nie będzie się łączyła z drugą palisadą narożną. Ze względu na to że ma łupaną krawędź czołową oraz jeden bok. W związku z tym po ułożeniu powstały by spore szczeliny pomiędzy elementami. Przede wszystkim efektem końcowym wizualnym nie był by zadowolony nikt. Jeszcze bardziej narobili byśmy szkód jak by był wykonany taras na podwyższeniu. Ponieważ pomiędzy palisadami wypływał by piasek oraz inne materiały. Wydaje się że to nic takiego strasznego jednak w takim przypadku. Z pewnością zapadła by się kostka na tarasie.

Kolejnym takim przypadkiem były by donice z ozdobną roślinnością. Szczególnie wykonane w powierzchni kostki brukowej bądź płyt tarasowych.

 

Ważne:

Przede wszystkim palisady narożne służą głównie do łączenia palisada 10/11 oraz palisady łupane 5/11. Z pewnością da się jednak za pomocą tego elementu połączyć palisady łupane 10/20 cm. Podczas gdy będziemy jednak potrzebowali wykonać połączenie palisady łupanej 11/20cm. Przede wszystkim będzie nie zbędne użycie maszyny do cięcia betonu. Ponieważ producent nie przewidział tego elementu do łączenia innych palisad tylko do palisad 10/11cm oraz 5/11cm.

Z pewnością minusem tej palisady będzie ograniczenie w wysokości tylko do 40cm. Ponieważ powyżej tej wysokości jest prawie nie możliwe przełupanie jednej krawędzi. W związku z tym producent nie podejmuje się tego oraz nie oferuje wyższych palisad narożnych.

Odnosząc się do kolorów posiadamy bardzo bogatą bogatą gamę. Ponieważ posiadam w ofercie nie liczny kolor żółty oraz biały, szary, grafitowy, ciemny brązowy oraz siedem kolorów melanż. Przede wszystkim każdy kolor melanż nawiązuje do innego koloru podstawowego. Także każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Przed zakupem zapraszam do zapoznania się ze specyfikacjami materiałów w celu uniknięcia pomyłki. <KLIKNIJ TUTAJ>. Zapraszam również tutaj. Możliwe że znajda Państwo również coś ciekawego.

KOLORY

Social Media