Palisada łupana 5/11 COM

GALERIA Palisada łupana 5/11 COM

Palisada łupana 5/11 COM

Palisada łupana 5/11 COM

Opis :

Palisada łupana 5/11 COM charakteryzuje ją przede wszystkim delikatność. Dla tego, że jest bardzo cienka ponieważ osiąga grubość pięciu cm. Z pewnością  niesie ze sobą bardzo wiele możliwości zastosowań. Ponieważ znajdzie zastosowanie tak w domu jak i ogrodzie. Z pewnością posłuży do wielu pomysłów.

Przede wszystkim może posłużyć jako obrzeże kostki brukowej naszej alejki w ogrodzie. Także na podjeździe możemy ją zastosować w ten sam sposób. Z pewnością posłuży także na tarasie jednakże tu będą pewne ograniczenia. Ponieważ najwyższa palisada łupana 5/11 ma wysokość 40cm. W związku z tym nie podniesiemy tarasu od gruntu więcej niż 25cm.

Z pewnością wykonamy  schody palisady łupanej ponieważ mamy wybór trzech wysokości. Przede wszystkim najniższa 20cm oraz najwyższa 40cm. Także mamy pośrednią palisadę 30cm. W związku z tym mam dość spory wybór tych elementów.

Także innym sposobem wykorzystania tej palisada betonowa może być wykonanie grilla oraz  wędzarni. Przede wszystkim musimy pamiętać, że z tej palisady łupanej nie da się murować ścian ponieważ jest za cienka. Z pewnością mogą Państwo jednak wykonać okładziny ścian grilla czy też wędzarni. Mogą Państwo również nakleić te palisady na ściany piwnicy oraz winnicy w ogrodzie.

Być może by państwo potrzebowali wyższe palisady więc zapraszam do zapoznania się z pozostałymi ofertami. Ponieważ posiadamy najwyższe palisady łupane 90cm.

Zastosowanie w domu:

Być może wielu z Państwa skłoni się na wykonanie również w domu okładzin ścian. Ponieważ ta palisada nie jest gruba spokojnie można nią wykleić cala ścianę lub tylko część. Na pewno pięknie się odwzoruje w salonie oraz w holu. Z pewnością nada nowoczesnego stylu oraz narzuci unikalność wnętrza. Ponieważ dodatkowo można ja zaimpregnować także nie zagrozi jej poplamienie. Być może Państwo zamontują ten element dekoracyjny w łazience. Z pewnością nie naciągnie wody po impregnacji także i tam się sprawdzi.

Przed zakupem zapraszam do zapoznania się ze specyfikacjami materiałów w celu uniknięcia pomyłki. <KLIKNIJ TUTAJ>. Zapraszam również tutaj. Możliwe że znajda Państwo również coś ciekawego.

WYMIARY

Palisada łupana 5/11 COM

KOLORY

Social Media