Palisada Łupana JADAR

GALERIA

Palisada Łupana JADAR

Palisada Łupana JADAR

O produkcie Palisada Łupana JADAR

Palisada Łupana JADAR Jest to system palisad. Opracowany z myślą o tworzeniu nowoczesnej Architektury krajobrazu. Przede wszystkim Te palisady łupane posiadają Wiele odcieni oraz kolorów. Mianowicie są podstawowe kolory takie jak. Palisada łupana szara-biała-czarna oraz brązowa. Godnym uwagi są również palisady łupane kolory melanż nawołujące di pór roku.  W związku z tym na każdej posesji znajdzie zastosowanie. Godnym uwagi jest również przede wszystkim różnorodność wysokości. Ponieważ palisady mają wysokość od 27cm aż do 90cm. W takim przypadku możliwości zastosowań są na prawdę bardzo duże. Oczywiście w skrócie opiszę każdy wymiar. W związku z tym zapraszam do lektury poniżej.

Palisada Łupana 12/12/27cm

Ta nie pozorna palisada 12/12/27cm przede wszystkim pozwala nam wykonać schody. Przede wszystkim nie mówię że w stu procentach. Z pewnością może się okazać że będą Państwo musieli użyć również wyższych elementów. Przede wszystkim znajdzie ona zastosowanie na przedniej części trepa. Oczywiście przy stopniach wysokich również będzie nie zbędna wyższa palisada. Być może znajdzie zastosowanie u Państwa zamiast przestarzałych obrzeży.

Palisada Łupana 12/12/40

Ten element również znajdzie zastosowanie podobnie do palisady łupanej 12/12/27cm. Jednakże palisada łupana 12/12/40cm zwiększa nam możliwości manewru wysokościami. W przeciwieństwie do niższej ta wysokość palisad łupanych 40cm pozwala na uzyskanie wyższych schodów oraz wyżej podwyższonych tarasów. Jednakże odwołując się do podwyższenia tarasu za pomocą palisady 12/12/40cm. Z pewnością za wiele nie zdziałamy. Ponieważ przy montażu palisad należy pamiętać. Ze przede wszystkim 1/3 palisady powinna zostać zalana betonem. Ponieważ tylko taki system zapewni trwałość naszego tarasu czy też schodów z palisad łupanych.

Palisada Łupana 12/12/55cm

Wnioskując z wysokości Palisada Łupana JADAR 12/12/55 to jest przedostatni model palisady łupanej. Oczywiście z tej kolekcji. Mianowicie Palisada łupana 12/12/55cm także występuje w kolorach jak palisada 27 cm oraz palisada 40cm. Jednakże ten element daje na większe możliwości. Ponieważ zniwelujemy większe różnice wysokości. Przede wszystkim przy zastosowaniu tej Palisady łupanej 12/12/55 cm. Z pewnością zniwelujemy aż 35cm róznicy. W przeciwieństwie do palisady 40cm gdzie było możliwe tylko 26cm. Zastosowanie również podobne do poprzednich elementów tej serii.

Palisada Łupana 12/12/90cm

Palisada łupana 12/12/90 cm daje już na prawdę spore możliwości. Z pewnością możemy umocnić tą palisadą łupaną 12/12/90cm na pewno wszelkie skarpy. Ponieważ jej wysokość efektywna po zamontowaniu. Z pewnością sięgnie aż do 60cm. Z pewnością sprawdzi się również przy tarasie  podniesionym do tej wysokości.

Przed zakupem zapraszam do zapoznania się ze specyfikacjami w celu uniknięcia pomyłek. <KLIKNIJ TUTAJ> Może i tu coś Państwa zaciekawi.

KOLORY

WYMIARY

Palisada Łupana JADAR