Palisada Modern Gala

GALERIA Palisada Modern Gala

Palisada Modern Gala

WYMIARY

Palisada Modern Gala wymiary

Palisada Modern Gala

O produkcie

Palisada Modern Gala powstała na wzór nowoczesnych płyt tarasowych. Z pewnością drugiej takiej nie ma na rynku. Ponieważ jest idealnie gładka, a na górze posiada tylko mikro fazę. Także wreszcie mamy nie tylko kolorowe płyty gładkie, ale również do kompletu palisadę. Przede wszystkim wdzięcznie oddaje kolory różnych płyt tarasowych. W związku z tym taki komplet stworzy przepiękne otoczenie naszej posesji.

Przede wszystkim palisada betonowa modern występuje tylko w jednym wymiarze oraz przekroju. Najbardziej jednak uniwersalnym wymiarze jakim jest palisada modern 12/18 h40cm. Z pewnością nie jest to najlepsze rozwiązanie z powodu sporego ograniczenia. Jednakże z pewnością wykonamy i tak bardzo dużo z tej Palisady modern.

Z pewnością z tej Palisady betonowej powstaną piękne schody. Podczas gdy połączymy tą palisadę z płyta tarasową Verano 30/60/4,5cm w kolorze Gray Shadow. W związku z tym powstanie jeden monolit o tym samym kolorze.

Ponieważ nie tylko wykonamy schody w związku z tym na naszym podjeździe także odegra dobrą rolę wizualną. Ponieważ do tej palisady z pewnością przypasuje kostka brukowa Akropol Gray Shadow. Jeszcze więcej do palisady modern będzie pasowała kostka brukowa Arta Gray Shadow. Przede wszystkim jak na razie wspomniałem o jednym kolorze palisady betonowej. Ponieważ są jeszcze dwa kolory tej palisady 1/18 h40cm. Także one będą pasowały do wielu kostek brukowych. Przede wszystkim będzie to kolor grafitowy. Który z pewnością będzie współgrał z każdą kostką brukową oraz płytami tarasowymi. Być może także użyjemy koloru Wenge. Ponieważ w tym przypadku także mamy takie kolory płyt tarasowych oraz kostki brukowej.

Być może znajdą się chętni do wykonania tarasu podniesionego od gruntu nie wyżej jak 25cm. Ponieważ palisada nie pozwoli na wyższe niwelowanie. Podczas gdy jednak wykonamy schody w koło tarasu będziemy mogli podnosić taras w górę do woli.

Ważne:

Przed zakupem zapraszam do zapoznania się ze specyfikacjami materiałów w celu uniknięcia pomyłki. <KLIKNIJ TUTAJ>. Zapraszam również tutaj. Możliwe że znajda Państwo również coś ciekawego.

KOLORY

KOLOR WENGE

WENGE

KOLOR GRAY SHADOW

GRAY SHADOW

KOLOR GRAFIT

GRAFIT

Social Media