Palisada Nostalit Jadar

GALERIA

Palisada Nostalit Jadar

Palisada Nostalit Jadar

O produkcie Palisada Nostalit Jadar

Palisada Nostalit Jadar nie jest to jedna palisada. Jest to przede wszystkim system palisad. Na który z pewnością składa się przede wszystkim dwa przekroje palisad.Jeszcze więcej wnosi różnorodność wysokości tych palisad.

Palisada 12/12/25-40cm

Przede wszystkim jest palisada 12/12cm. Godnym uwagi jest fakt, że jest również palisada o przekroju 12/18cm. Przede wszystkim palisady 12/12cm maja wymiary takie jak. 12/12/25cm. Przy czym 25 cm to oczywiście ich wysokość. Z pewnością są również palisady 12/12/40cm. Ponieważ obie mają ten sam przekrój, a różni je tylko wysokość. Dla tego też ma to na celu możliwości wykorzystania. Podczas gdy różnice wysokości do zniwelowania są różne.

Podczas gdy te palisady wykorzystamy do różnego rodzaju etapów. W przeciwieństwie do palisad 12/18cm. Ponieważ z tych elementów wykonamy wszelkie schody oraz obrzegowania. Nie tylko kostki brukowej, a także płyt tarasowych. Z pewnością przy użyciu tych palisad tarasy mogą znajdować się na nie wielkim podwyższeniu.

Palisady 12/18/40-55-80cm

Palisada Nostalit Jadar 12/18cm również występuje w kilku wysokościach. Przede wszystkim ten przekrój wziął się z jej wytrzymałości w odniesieniu do wysokości. Ponieważ te palisady mają w pierwszej kolejności wymiar 12/18/40cm. W tym przypadku przekrój z pewnością nie ma wielkiego znaczenia. Jednakże w przeciwieństwie do palisada 12/18/55cm ten przekrój jest już potrzebny. Ponieważ ta palisady przy zamontowaniu wystaje. Z pewnością około 40cm. W związku z tym mogła by ulec pęknięciu. Być może nie przy użytkowaniu czy też montażu. Najprawdopodobniej stałoby się przy wykonywaniu podbudowy pod kostkę brukową czy też płyty tarasowe.

Przede wszystkim najważniejszą palisadą z tego systemu będzie palisada prostokątna 12/18/80cm. Ponieważ to ona głownie wymaga tego przekroju. Ponieważ przy palisadzie 55cm może by nic się nie stało z nią. Także z palisadą 80cm najprawdopodobniej były wy większe problemy. W związku z tym najprawdopodobniej projektanci głównie ten Aspekt wzięli pod uwagę.

Zapraszam do zapoznania się ze specyfikacjami palisad w celu uniknięcia pomyłek z zastosowania. <KLIKNIJ TUTAJ> może i tu będzie coś dla Państwa ciekawego.

KOLORY

WYMIARY

rszmicio palisada nostalit decor jadar - Palisada Nostalit Jadar

Social Media