Palisada Nostalit MDK

GALERIA Palisada Nostalit MDK

Palisada Nostalit MDK

Palisada Nostalit MDK

O produkcie:

Palisada Nostalit MDK nie jest to jednak jedna palisada. Przede wszystkim jest to zbiór palisad kwadratowych oraz prostokątnych takich jak:

  • 1 Palisada betonowa Nostalit 12/12 h40cm
  • 2 Palisada betonowa Nostalit 12/18 h40cm
  • 3 Palisada betonowa Nostalit 12/18 h60cm
  • 4 Palisada betonowa Nostalit 12/18 h80cm
  • 5 Palisada betonowa Nostalit 12/18 h100cm
  • 6 Palisada betonowa Nostalit 18/18 f120cm
  • 7 Palisada betonowa Nostalit 12/18 h130cm

Ponieważ mamy tak dużą różnorodność wymiarów także możemy wykonać naprawdę wiele w naszym ogrodzie. Z pewnością powstaną wszelkie tarasy podwyższone od gruntu nawet o 90cm. Myślę że to już bardzo duża wysokość jaką możemy uzyskać za pomocą palisady. Jeszcze więcej będzie można uzyskać poprzez stopniowanie palisady, Z pewności jednak to powinno Państwu wystarczyć.

Ponieważ do wyboru mamy kilka różnych przekrojów palisady. Także przy planowaniu należy się dobrze zastanowić aby one ze sobą współgrały wymiarami  (szerokością). Przede wszystkim chodzi o efekt wizualny. Być może nie tylko. Ponieważ próba połączenia palisady 120 cm z palisadą 130 cm lub mniejszymi palisadami niż 120cm. Przede wszystkim w linii prostej spotka się z różnicą szerokości o 6cm. Jest to dość spory uskok który zepsuje wygląd wizualny.

Z pewnością za pomocą tych elementów wykonamy wszelkie schody. Wreszcie skończą się ograniczenia przy wykonaniu ścian oporowych bocznych naszych schodów. Ponieważ mamy do dyspozycji dość spore wymiary palisad.

Także możemy wykonać wszelkie obrzeża kostki brukowej zarówno na podjazdach jak i na chodnikach. Ze względu na kształt kanciasty tych wielkich palisad możemy wykonać również wszelkie donice. Zarówno wkomponowane w pojazd, chodniki tarasy jak również będą się ładnie komponowały w trawie. Być może znajdą się chętni na donice podwyższone w ogrodzie. Przede wszystkim bardzo duże które wniosą nowy charakter architektury ogrodu.

 

Ważne:

Z pewnością do wyboru mamy kilka kolorów tych palisad. Przede wszystkim standardowy kolor szary oraz kolorowe takie jak brązowy, czerwony oraz beżowy.

Najbardziej jednak zaskakuje sama struktura palisad. Ponieważ posiada piękne uziarnienie z naturalnego kruszywa.

Przed zakupem zapraszam do zapoznania się ze specyfikacjami materiałów w celu uniknięcia pomyłki. <KLIKNIJ TUTAJ>. Zapraszam również tutaj. Możliwe że znajda Państwo również coś ciekawego.

KOLORY

Social Media