Palisady Okrągłe Jadar

GALERIA

Palisady Okrągłe Jadar

Palisady Okrągłe Jadar

O produkcie Palisady Okrągłe Jadar

Dane techniczne palisad:

Zastosowanie Palisady Okrągłe Jadar jest wszechstronne. Ponieważ można z nich wykonać. Z pewnością każdy kształt. W przeciwieństwie do palisad kwadratowych. Ponieważ ich format jest okrągły. Przede wszystkim także posiada delikatne półokrągłe wgłębienie. W związku z tym możemy tworzyć linie proste.

Godnym uwagi jest również fakt że poza liniami prostymi. W przeciwieństwie do palisad kwadratowych. Ze względu na ich kształt stworzymy. Przede wszystkim wszelkiego rodzaju półkola. Z pewnością powstaną również koła oraz kółka. Ze względu na ich ukształtowanie. Przede wszystkim dopasowanie do siebie. Z pewnością bez różnicy na układany kształt linii. W przeciwieństwie nigdy nie spotkamy się z docinkom. Bardzo ważnym Aspektem tych palisad jest różnorodność wysokości. Przede wszystkim mamy palisady o wysokości 25cm. W związku z czym możemy wykonać. Z pewnością schody na tarasie czy też do domu. Podobnie do innych palisad możemy również wykonać obrzeża naszej drogi oraz chodnika.

W związku z tym, że ten system palisad posiada kilka wymiarów. Prawdo podobnie powstaną nie tylko tylko schody czy obrzegowania kostki. Być może wykonamy różne umocnienia skarp. Najbardziej jednak będą się eksponowały na podwyższonych tarasach oraz altanach. W przeciwieństwie do zwykłych obrzeży. Z pewnością nadadzą nie samowitego wyglądu. Podczas gdy zwykłe obrzeże tego efektu nam nie da. Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest mianowicie różnorodność wysokości. Przede wszystkim jest ich aż cztery. Wydaje się że niby to mało. Jednakże wystarczająco. Ponieważ wysokości zaczynają się od 25cm. Podczas gdy kończą się na 90cm.

Być może komuś będą potrzebne większe wymiary. Także z  pewnością zapraszam na inna stronę. Być może z MDK komuś wymiary przypasują. Ponieważ tam zaczynają się od 25cm. Podczas gdy kończą na 120cm.

Kolory – struktura

Wychodząc na przeciw producent stworzył aż 6 kolorów tych palisad. Przede wszystkim i tak państwo nie skorzystają ze wszystkich kolorów. Podczas gdy do wyboru jednak jest ich kilka. Także swobodnie można dobierać kolory do elewacji, czy też do dachu. Jednym słowem dla każdego coś.

Zapraszam również do zapoznania się ze specyfikacją <KLIKNIJ TUTAJ>Może i tu znajdą państwo coś ciekawego.

WYMIARY

wymiary palisad ring jadar

KOLORY

Social Media