Płyty tarasowe-chodnikowe

Płyty Tarasowe-Chodnikowe

Płyta Madera Lux 8cm

płyty tarasowe-chodnikowe

Płyty Megan Lux 7-8cm

płyty tarasowe-chodnikowe

Płyty tarasowe Valeo Lux 6-8cm

Płyty tarasowe Valeo Lux 6-8cm

Płyty Megan 7-8cm Melanż

Płyty Megan 7-8cm Melanż wymiary

Płyty Madera 8cm Melanż

Płyty tarasowe-chodnikowe

Płyty Valeo 6-8cm Melanż

Płyty tarasowe-chodnikowe

Romeo Melanż 7cm

Romeo Melanż 7cm

Madera Klasyczna 8cm

płyty tarasowe-chodnikowe

Megan Klasyczna 7-8cm

megan klasyczna taras

Megan PRO 7-8cm

Megan Śrutowana PRO 7-8cm

Trawertyn Gala 8cm

płyty tarasowe chodnikowe

Płyty Tori 6cm

Płyty tarasowe Tori Gala

Płyty Velde Gala

Płyty Tarasowe Velde

Linea 8cm

Płyty tarasowe Linea 8cm

Płyty Nava 6cm

Płyty tarasowe chodnikowe

Opis Płyty Tarasowe-Chodnikowe

Płyty tarasowe Chodnikowe powstają zmyślą o nowoczesności. Przede wszystkim płyty charakteryzują się swoim wymiarem oraz kształtem. Ważnym aspektem jest fakt że zastosowanie płyt znajdzie wyłącznie dla ruchu pieszego. W przeciwieństwie do kostki brukowej nie może się po nich odbywać ruch samochodowy. Dla tego że mogą pękać. Godnym uwagi jest fakt taki że istnieją również płyty dostosowane przede wszystkim ruchu samochodowego. Oczywiście w przestrzeniach posesji prywatnej. Z pewnością są też płyty przeznaczone do zastosowań na drogach przeciwpożarowych. W przypadku chęci zakupu takich płyt zapraszam do zakładki kostka brukowa

W przeciwieństwie do kostki brukowej Płyty Tarasowe-Chodnikowe wyróżnia rozmiar. Ponieważ płyty osiągają duże rozmiary. Jednakże kształty oraz rozmiary nie są tworzone przypadkiem. Z pewnością jest wiele rodzajów płyt takich jak np. Megan czy też Velde. Kolejnym przykładem takich płyt systemowych może też być Linea. Oczywiście jest jeszcze więcej takich przykładów. Gdzie projektanci pomyśleli głęboko do przodu opracowując ten system. Ponieważ jest możliwość mieszania oraz łączenia kilku różnych płyt ze sobą bez konieczności docinania ich.

Wydaje się być pewne po przeczytaniu poprzedniej części artykułu że Płyty Tarasowo Chodnikowe. Są produktem z którego można tworzyć bez ograniczeń. Otóż z pewnością powiem że tak nie jest ze względu właśnie na wielkość oraz kształt. Mianowicie ze względu na fakt że płyty to są duże formaty o przede wszystkim regularnych bokach. Tak więc będzie nie możliwe położenie z nich koła. Jednak że istnieją również systemy płyt z których możliwe jest wykonanie tylko i wyłącznie koła bądź łuków. Taki system wnosi nam na przykład jedna nie wielu płyt o nazwie Teriso z Polbruk.

Jeszcze większym wyzwaniem a co za tym idzie fajniejszym projektem będzie. Pomieszanie Płyt Chodnikowe-Tarasowe z kostką brukową czy też Granitową. Godnym uwagi może też być połączenie płyt z z wszelkiego rodzaju kruszywami dekoracyjnymi czy też kamieniami.

Rózne rodzaje płyt

Ponieważ istnieją płyty które w swojej barwie maja już wkomponowane kamyki dekoracyjne. W takim przypadku połączenie ich z kruszywami dekoracyjnymi może dać niesamowity efekt końcowy. Możliwe jest również łączenie płyt czy kostek oraz kamieni według własnego uznania co też odzwierciedli się unikatowym projektem naszej przestrzeni wokół domu oraz ogrodzie. Najbardziej jednak godny uwagi będzie fakt taki że dostępność samych płyt z różnymi strukturami oraz kolorami jest na prawdę duża. Co za tym idzie mamy w ofercie płyty płukane – lux o których pisałem wcześniej.

W naszej ofercie znajdą się również płyty śrutowane – PRO. Mianowicie ich nazwa się wzięła od sposobu tworzenia powierzchni. Głownie chodzi o uzyskanie struktury poprzez śrutowanie powierzchni płyty czy kostki różnymi metodami. Mianowicie każdy Producent ma inny sposób uzyskania tej powierzchni. Jedni robią to poprzez śrutowanie pod ciśnieniem a inni poprzez specjalistyczne maszyny. Godnym uwagi jest fakt że tak na prawdę wszystkie sposoby są dobre oraz dają podobny efekt. Jednak od każdego Producenta uzyskamy różne produkty. Jest to głównie związane ze sposobem wytwarzania betonu oraz materiałami zastosowanymi do jego produkcji.

Social Media