Stopnie Schodowe

Stopnie Schodowe

Stopnie Schodowe Jadar

Stopnie Schodowe gładkie-łupane Jadar

stopnie schodowe

Stopnie Schodowe Śrutowane Jadar

Stopnie Schodowe Śrutowane Jadar

Opis Stopnie Schodowe

Stopnie Schodowe są gotowym elementem prefabrykowanym. W przeciwieństwie do większości wykonywanych schodów. Przede wszystkim wyróżnia je to, że zaraz po zakupie są gotowym produktem. Stopnie schodowe występują w różnych wymiarach. Przede wszystkim jest to uzależnione od producenta. Ponieważ to oni opracowali oraz stworzyli te bloki. Nazwałem te elementy blokami. Dla tego, że są to mimo nazwy stopnie, bloki ze sztucznego kamienia.  Te bloki kamienne są gotowym produktem do montażu. Nie ma potrzeby nic z nimi robić jedynie zamontować. W zależności od tego jakie stopnie kupimy oraz jak zaprojektujemy nasze schody to tylko zależy od nas samych. Ponieważ mamy do wyboru wiele długości tych elementów. Także jesteśmy w staninie dopasować wymiary do potrzeb.

Godnym uwagi jest fakt, że do wyboru posiadamy zarówno schody gładkie jak również śrutowane. Z pewnością mamy w ofercie również stopnie schodowe łupane. Także do wyboru do koloru.

Istnieje również dopasowania bloków kolorem do koloru kostki czy też płyt. Z pewnością można dopasować stopnie do kostki brukowej czy też płyt tarasowych odpowiednią strukturą. Ponieważ mamy płyty tarasowe oraz kostkę brukową śrutowaną. Także i stopnie są śrutowane. Mało tego są dostępne w identycznym kolorze. Podobnie do schodów gładkich. W tym przypadku również posiadamy trepy schodowe nie podobne do kostki brukowej czy płyt tarasowych. Wręcz są identyczne.

 

Dopasowanie kolorami:

Wydaje się że to niby nic takiego. Z pewnością napiszę że tak nie jest. Ponieważ czasem chodzi o kontrast. Inaczej odwzorowanie. Podczas gdy nie jedna budowla będzie się pięknie komponować mimo tego, że do budowy zostały użyte materiały w jednym kolorze. Jednakże jest spójność kolorów jest możliwa wyłącznie w przypadku użycia wszystkich produktów wyłącznie od jednego producenta. W przypadku kiedy ktoś chce uzyskać odwzorowanie pomiędzy materiałami lub inaczej. Pomiędzy poszczególnymi miejscami takimi jak taras, schody, chodnik. Z pewnością można stosować materiały wielu producentów. W takim przypadku nie ma przeciwwskazań. Jednakże musimy jeszcze wziąć pod uwagę wymiary bloków.

Zapraszam do zapoznania się ze specyfikacjami <KLIKNIJ TUTAJ> zapraszam również tutaj. Możliwe że znajdą Państwo coś ciekawego.

Social Media