Mur oporowy Teka

GALERIA

Mur oporowy Teka

Mur oporowy Teka

O produkcie Mur oporowy Teka

Mur oporowy Teka przede wszystkim to mur oporowy bardzo specyficzny. Za pomocą tego muru zniwelują Państwo różnicę bardo dużej wysokości terenu. Ponieważ T-Ka 305cm wytrzyma bardzo duży napór gruntu. Zastosowanie znajdzie w bardzo wielu miejscach. Nie tylko w przestrzeni prywatnych posesji ale także w infrastrukturze przemysłowej. Z pewnością konstruktor postarał się aby T-Ka wytrzymała na prawdę czasem ekstremalne warunki. Z pewnością świadczy o tym fakt, że jest to mur oporowy wykonany z bardzo mocnego betonu. Przede wszystkim również posiada bardzo mocne zbrojenie które zostało osadzone w środku tego muru oporowego. Sam fakt stali jest już bardzo dużym plusem. Ponieważ nie jeden producent murów oporowych zapomina o dodaniu stali do betonu. W celu jego wzmocnienia. Podczas gdy zbrojenie to jeden z najważniejszych czynników tak potężnych konstrukcji.

Zastosowanie muru oporowego Teka jest bardzo wszechstronne. Ponieważ posłuży nam ta ściana oporowa w nie jednym miejscu. Przede wszystkim zniwelują Państwo nią wysokość skarpy oraz wszelkich nasypów w przestrzeni posesji prywatnej. Jak również w infrastrukturze miejskiej. Czasem wykonamy z tych murów oporowych silosy. Przede wszystkim do gromadzenia piasku, węgla, czy też innych materiałów sypkich. Godnie spełniają swoją funkcję w takim miejscu ze względu. Przede wszystkim na swój wymiar. Kolejnym aspektem to bardzo duża wytrzymałość tego muru oporowego T-Ka 305cm. Być może ważnym atutem tego muru T-Ka jest bardzo duża podstawa, przy czym sama ściana oporowa jest usytuowana dokładnie po środku stopy podporowej. Z pewnością jest to większy atut niż rozwiązanie muru oporowego L. Jeszcze bardziej godnym uwagi jest fakt, że ta ściana oporowa ma wagę ponad 2.5tony. Z pewnością nie ma możliwości przesunięcia jej byle jaką maszyną.

Zastosowanie

Ten produkt przeważnie służy jako mur oporowy. Element konstrukcyjny do tworzenia sztucznego koryta rzeki oraz kanału. Z pewnością sprawdzą się jako mury oporowe przy niwelowaniu terenów. Być może użyją Państwo ten mur do umocnienia skarpy.

Zapraszam do zapoznania się szczegółowo z dokumentacją techniczną tego muru.<KLIKNIJ TUTAJ> Ponieważ te mury sa produkowane wyłącznie na zamówienie. A czas oczekiwania to około miesiąca. W związku z tym lepiej uniknąć pomyłek. Zapraszam również tutaj, możliwe że coś Państwa zainteresuje.

KOLORY

szary

WYMIARY

Mur oporowy Teka

Social Media